Przewaga HyProCure

Dlaczego warto wybrać HyProCure?

Stent HyProCure działa inaczej niż inne metody leczenia, co sprawia, że jest tak efektywny. Jest on wprowadzany do naturalnie występującej przestrzeni pomiędzy kością skokową a kością piętową przez małe nacięcie poniżej zewnętrznej kości stawu skokowego. Nie wymaga wiercenia, ani śrubowania.

W odróżnieniu od innych implantów, które blokują zakres ruchu, stent HyProCure stabilizuje stopę i przywraca naturalny zakres ruchu w stawie. Można swobodnie poruszać stopą, co pozwala na łatwe wykonywanie codziennych czynności. Ponieważ zabieg jest minimalnie inwazyjny pacjenci mogą powrócić do swoich “zwykłych” butów w ciągu kilku tygodni, a nawet wcześniej.

Dopuszczone na rynek USA przez FDA od 2004 roku, HyProCure zostało użyte przez ortopedów i podologów w ponad 60,000 zabiegach w 60 krajach. Zobacz tabelę z zestawieniem metod leczenia aby porównać stent HyProCure do innych powszechnych metod leczenia.

Tabela Zalet HyProCure

HyProCure

Tradycyjna
rekostrukcja

Podpora
Łuku

Wewnętrzna opcja na wewnętrzne zniekształcenie  
Wewnętrzna odwracalna opcja    
Wewnętrzna opcja dla pacjentów dorosłych  
Działa z butami lub bez butów  
Stabilizuje i ustawia kość skokową (talus)  
Pacjenci wracają do noszenia butów w przeciągu kilku dni lub tygodni  
Normalny zakres ruchu w stawie nadal możliwy  

Naukowo dowiedziono, że:

     
Odciąża powięź podeszwową o 33%    
Odciąża ścięgno tylne piszczelowe o 51%    
Zmniejsza siły działające na kość piętową o 24%    
Zmniejsza ucisk na nerwy na spodzie stopy  
Usprawnia ruch stopy w górę, w dół, i na boki  
Ma najniższy procent rewizji spośród wszystkich dostępnych implantów    
Zapobiega zapadnięciu się łuku stopy    
Przenosi siły obciążające na spód stopy    
       

Co się zdarzy gdy nie zdecyduję się na leczenie?

Pomyśl o swoim ciele jak o strukturze, której fundamentem są stopy. Jeżeli niepoprawne ustawienie stóp jest nieleczone, zmusza resztę ciała do kompensacji przez zwiększenie obciążenia na pięty, kostki, kolana, biodra i plecy. Powoduje to postępujące bóle, mogące wywoływać różnorodne objawy, które zdają się być zupełnie niepowiązane ze sobą.

Objawy, które są powiązane z niepoprawnie ustawionymi stopami, pogarszają się tym bardziej im dłużej są ignorowane. Dla przykładu – jeżeli odczuwasz ból w kolanach, biodrach i kręgosłupie, to będzie on coraz silniejszy z wiekiem, bez względu na to, czy podejmiesz jakieś działania korygujące. Może to także pogorszyć inne poważne schorzenia, takie jak cukrzyca czy otyłość.

Spójrz na poniższe zdjęcia aby zobaczyć symulowany postęp schorzenia.

Odwiedź stronę placówki wykonującej zabieg HyProCure!

Odwiedź Teraz